Bike Parki

Mężczyzna na rowerze, w kasku na głowie, zjeżdża z góry pod wyciągiem krzesełkowym
Fantastyczne ścieżki downhillowe i parki rowerowe przyciągają do Małopolski najlepszych. Parki rowerowe znaleźć można w wielu zakątkach Małopolski.

Fantastyczne ścieżki downhillowe i parki rowerowe przyciągają do Małopolski najlepszych.

Parki rowerowe znaleźć można w wielu zakątkach Małopolski. Są to nowoczesne, dobrze zagospodarowane miejsca, w których na rowerze pojeżdżą początkujący i zaawansowani cykliści. Trasy parków  są o różnych profilach i poziomach trudności. Szczególnie godnych polecenia jest kilka z nich:

Bike Park Kasina – na chwilę obecną największy w Polsce posiadający aż dziewięć tras przeznaczonych dla downhillowców, a także uprawiających odmianę Enduro. Na szczyt można wjechać szybkim wyciągiem kanapowym.

Bike Park Kluszkowce – park posiada 4 trasy: Downhill – Pucharówka, Aline, Green Line, Freeride Single Track , a także wiele dostępnych ścieżek typu enduro i szosowych pętli.

Zawoja Mosorny Groń i Babia Góra Trails – kompleks 20 km górskich tras zjazdowych – 14,5 km jest po stronie polskiej, natomiast 5,2 km po stronie słowackiej. Jest to połączenie terenów trzech hal pasterskich po stronie Polskiej i sieci dróg szutrowych po stronie słowackiej.

Miłośników dwóch kółek zapraszamy także do odwiedzenia małopolskich pumptracków oraz imprez rowerowych np. Joy Ride Festiwal.

Dowiedz się więcej na stronie internetowej https://narowery.visitmalopolska.pl/


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets