Góry z Jaśkiem

Mężczyzna w górskiej scenerii
Wszyscy, którzy lubią wędrować i zachwycać się malowniczymi widokami, muszą obejrzeć propozycje Jaśka Sabały (przewodnika tatrzańskiego). Pokaże on miejsca w Małopolsce do których warto się wybrać. Miejsca, które nie tylko zachwycają widokami, ale dają też możliwość samotnego odpoczynku.  Jasiek zna każdy centymetr Tatrzańskiego Parku Narodowego, a także jego okolice. Podpowie też jak poruszać się bezpiecznie po górach i co na pewno należy spakować do plecaka. Zapraszamy do obejrzenia filmów!

Wyprawa w Tatry

 

Jaskinia Mylna

Myślicie, że znacie Małopolskę wzdłuż i wszerz? Czas poznać ją głębiej! Wybierzcie się z Jaskiem na zwiedzanie jaskiń.  Zobaczcie, co kryje Jaskinia Mylna i dowiedzcie się na co warto zwracać uwagę na szlaku oraz jak bezpiecznie korzystać z łańcuchów.

 

Polana Plazówka

Chcecie poznać miejsce w którym możecie powędrować w samotności, o każdej porze roku? Jasiek pokaże Wam, co kryje Polana Płazówka i jakie atrakcje tam na Was czekają. Podziwiajcie zabytki i  malownicze widoki.

 

Inne propozycje Jaśka znajdziecie na poznajmysie.malopolska.pl. Ale to nie wszystko co dla Was mamy! Jeżeli szukacie mniej popularnych miejsc, ale zachwycających swoim pięknem, sprawdźcie propozycje Ani Dąbek (przewodniczki po Ojcowskim Parku Narodowym). Dla podróżujących z rodziną proponujemy ulubione miejsca rodziny Mazurków. Dla miłośników wycieczek rowerowych (o różnym poziomie trudności) Ania Szafraniec przygotowała coś specjalnego. Poszukiwaczom regionalnych przysmaków Maja i Bartosz zdradzą swoje smakowite odkrycia.

Dodatkowych inspiracji do podróżowania po Małopolsce dostarcza regionalny portal turystyczny visitmalopolska.pl. Znajdziecie w nim m.in. pakiety ekowycieczek, atrakcje dla dzieci, informacje o trasach i szlakach rowerowychzimową ofertę regionu i wiele więcej.  

Lubisz podróżować poza utartym szlakiem i zawsze szukasz lokalnych skarbów? Podziel się swoimi odkryciami i zostań Ambasadorem Małopolski. Na stronie internetowej poznajmysie.malopolska.pl dodaj propozycje miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, smaków, które koniecznie trzeba spróbować czy dźwięków, które koniecznie trzeba usłyszeć. Pozwól innym doświadczyć Małopolskę wszystkimi zmysłami. Pokaż ją taką, jaką Ty ją znasz – pomóż odkryć na nowo, to co tylko pozornie dawno już odkryte i znane.  


 
Kostenlose App VisitMałopolska herunterladen
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Verknüpfte Assets