Małopolska - poznajmy się!

Ambasadorzy kampanii
To hasło tegorocznej kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego. Małopolska obfituje w mnóstwo nieoczywistych atrakcji – to wyśmienity region do zaplanowania wyjazdu nie tylko na weekend, ale również na dłuższy urlop poza utartymi szlakami, także poza sezonem wakacyjnym.

Kampania skupia się na promocji walorów przyrodniczych i krajobrazowych, rodzinnego wypoczynku, turystyki rowerowej, kulinariów oraz różnorodnych sportów, w tym zimowych, bo sposobów na poznawanie regionu jest wiele. Małopolskę poza utartym szlakiem przedstawią ambasadorzy – mieszkańcy regionu, którzy wcielą się w rolę lokalnych przewodników. Wśród ambasadorów znalazł się Jasiek – przewodnik tatrzański i edukator ekologiczny, Ania – przewodnik po Jurze i Ojcowskim Parku Narodowym, która Pustynię Błędowską, Olkusz czy Rabsztyn zna jak mało kto, mistrzyni kolarstwa Anna, znawcy kulinariów Bartosz i Maja oraz rodzina Mazurków.

Zapraszamy do poznawania regionu razem z ambasadorami jak również do zgłaszania własnych propozycji atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć w Małopolsce!

poznajmysie.malopolska.pl


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets