Rodzinne miejsca Mazurków

Uśmiechnięta czteroosobowa rodzina w sportowych ubraniach
Szukający różnych alternatyw na rodzinne wycieczki, z pewnością znajdą coś dla siebie u Rodziny Mazurków (z bloga Rodzinnie dookoła świata). Opowiadają oni o tym jak spędzać czas całą rodziną, tak, aby to nie była tylko świetna zabawa, ale i nauka. Sami zobaczcie!

Na początek odwiedzamy bobrowisko w Gmina Stary Sącz. Jeśli chcecie poprzebywać się sam na sam z naturą - to idealne miejsce. Jakich gości, poza bobrami, można tu spotkać? Kiedy najlepiej przyjechać i jakie atrakcje czekają na Was w pobliżu? Zobaczcie!

Rowery w dół! Zostawiamy auto i mkniemy w dalszą podróż. Malownicza trasa Velo Krynica prowadzi nas od Muszyny do Krynicy-Zdrój. Z dala od ruchu samochodowego i cały czas po asfalcie - to idealna i bezpieczna trasa na wycieczki całą rodziną. A widoki zachwycają - o każdej porze roku!

Mazurkowie dotarli do Woli Kroguleckiej, gdzie czeka na nich wyjątkowo duży... Ślimak. Ten "okaz" jest zupełnie wyjątkowy - zamiast rogów pokazuje piękne widoki i trasy. Dookoła są także atrakcje dla całej rodziny. Jakie? Zobaczcie w trzecim odcinku naszego reportażu!

 

Więcej propozycji rodziny Mazurków znajdziecie na www.poznajmysie.malopolska.pl

Dodatkowych inspiracji do podróżowania po Małopolsce dostarcza regionalny portal turystyczny visitmalopolska.pl. Znajdziecie w nim m.in. pakiety ekowycieczek, atrakcje dla dzieci, informacje o trasach i szlakach rowerowychzimową ofertę regionu i wiele więcej. 


 
Download free VisitMałopolska app
 
Android
Apple iOS
Windows Phone
<
>
   

Related Assets